kdo nezna mepozna

14. června 2017 v 11:42 | xe0lin
Když si zamilovaný tak uz potřebujete jen aby opověď byla ANO a máme vyhrano ,,,ale taky je tu ten pocit co kdyz ja se nelibym jemu/jí co když je zadaný/á ,,,za mě je to tak kdyz sem do nekoho zamilovaná tak si o něm zjistim vše co de ..a pak podle informaci skusim udelat 1 krok zaujmout 2 oslovit ,,v případě ze se známe a podle toho jak, tak mu to dam na jevo ..Např. ty se mi libiš už dlouho ..nebo co kdyby sme byli vis nez kamaradi atd. způsobů je hodne , si stačí vybrat a bude to fajn ................LíbajícíRozpačitý


omlouvám se za pravopis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 14. června 2017 v 12:19 | Reagovat

Ano, chyba je v tobě a ty se musíš změnit

Proč se nechceš změnit k lepšímu a máš jenom samé ubohé výmluvy? Jsi zavřený v konzervě kde je ti dobře a vše co existuje mimo tvojí konzervu to je chybné. Už jenom zbývá označit každého člověka globálním vytetovaným číslem, protože je to stejně jenom konzerva, a není to živá bytost. Jak vlastně došlo k tomu, že se z tebe stala ubohá konzerva? Příčinou je to že lidi umí mluvit, mluvení dělá z lidí konzervy, zvířata mluvit neumí a tak u zvířat nedochází k tomu, aby se ze zvířat stali konzervy. Všimnul jsem si toho, že úspěšné seriály a filmy jsou založené na mluvení o něčem, co lidi zajímá.

Pokud natočíte film, kde je jenom ticho, tak ten film nebude nikoho zajímat. Představme si lidi, co mají vysokou školu a je jim zakázáno; mluvit, poslouchat mluvení, číst, psát, počítat, atd. takový člověk by zde neměl žádnou hodnotu pro konzumní systém! Mluvení je droga, na které jsou lidi v civilizaci závislí, pokud se chceš opravdu změnit tak se musí změnit prioritně i tvoje mluvení, pokud mluvíš chybně tak jsi jenom chybou ke konzumní civilizaci. Musíš přerušit vztahy s lidmi, co mluví jako dobytek, a navázat vztahy s lidmi co nemluví jako dobytek, není to snadné a jednoduché, ale jiné cesty zde pro tebe není.

2 xe0lin xe0lin | 28. června 2017 v 8:44 | Reagovat

ale ja nemám žádnou chybu takhle jak to pišu to vidim já :)

3 xe0lin xe0lin | 28. června 2017 v 8:45 | Reagovat

znám to z vlastních zkušeností :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama